Download

Ücretsiz İndir

Hemen kullanmaya başlayın..

Buy

Online Satış

249 TL'den başlayan fiyatlarla..

Stok Cari Fatura Programı ( Kasa Modülü Hediye )

Stok Cari Fatura Programı ile stok takibi, müşteri yönetimi, fatura kesme, kasa takibi gibi işlemler artık çok kolay. Stoklarınızın takibini yapmakta zorlanıyor musunuz? Karmaşık hesap defterleri ile uğraşmaktan sıkıldınız mı? Faturalarınızı el ile mi düzenliyorsunuz? Bırakın bunların hepsini Sav Şirketim Stok Cari Fatura Programı sizin için yapsın. Kolay kullanım uygun fiyat avantajı ile zamandan kazanın, daha az ödeyin.Stok Cari Fatura Programı Nedir?

Stok Cari Fatura Programı stok takibi, müşteri yönetimi, bilgisayardan fatura hazırlama, kasa giriş çıkışlarının takibi gibi işlemler için kullanılır. Bir Stok Cari Fatura Programı ile işletmenizin nakit para, stok, müşteri hesapları gibi temel unsurlarının kayıtlarını ve bunların hareketlerinin takibini kolayca yapabilirsiniz. Faturalarınızı elle düzenlemek yerine bilgisayardan kesmek istiyorsanız yine bir Stok Cari Fatura Programı kullanmanız gerekecektir. Kullanacağınız Stok Cari Fatura Programı hazırlayacağınız evraklar üzerinde gerekli yerlerin doldurulmasını otomatik olarak yapacak ve sizi yoğun bir iş yükünden kurtaracaktır. Stoğunuzdaki bir malın kaç adet kaldığını öğrenmek istediğinizde Stok Cari Fatura Programınızı kullanarak saniyeler içinde bu bilgiye ulaşabileceksiniz. Yada bir müşterinizin borcunu alacağını, hangi tarihlerde hangi ürünleri aldığını görmek istediğinizde Stok Cari Fatura Programı ile kolayca istediğiniz bilgileri görebileceksiniz.


Stok Cari Fatura Programı Kurulumu

Stok Cari Fatura Programımızı birkaç tıklama ile kolayca kurabiliriz.

Stok Cari Fatura Programı kurulumunu çalıştırdıktan sonra karşımıza Stok Cari Fatura Programı yükleme ekranı gelecektir.

Stok Cari Fatura Programı yükleme ekranını ileri diyerek geçebiliriz.


Stok Cari Fatura Programı Kurulum

Bu aşamada karşımıza Stok Cari Fatura Programı Lisans Sözleşmesi ekranı gelecektir.

Stok Cari Fatura Programı Lisans Sözleşmesi ekranında Lisans sözleşmesi koşullarını kabul ediyorum'u seçerek ileri diyebiliriz.


Stok Cari Fatura Programı Lisans

Stok Cari Fatura Programı yüklemesini başlatmak için Yükleye basarak Stok Cari Fatura Programımızın otomatik olarak yüklenmesini sağlayabiliriz.

Stok Cari Fatura Programı yüklemesi gerekli tüm ayarları sizin için otomatik olarak yapacaktır.


Stok Cari Fatura Programı Yükleme

Stok Cari Fatura Programı Kullanımı

Stok Cari Fatura Programımızı ilk çalıştırmamızda karşımıza Kullanıcı Kaydı ekranı gelecektir.

Bu ekranda Stok Cari Fatura Programımıza giriş yaparken kullanacağımız Kullanıcı Adı ve Parolamızı belirleyip Kaydet diyoruz.

Stok Cari Fatura Programına daha sonraki girişlerimizde program bize bu Kullanıcı Adı ve Parolayı soracaktır.


Stok Cari Fatura Programı Kullanıcı

Bu ekranda Stok Cari Fatura Programına girmek için belirlediğimiz Kullanıcı Adımızı seçip Parolamızı girerek Tamam'a tıklıyoruz.


Stok Cari Fatura Programı Giriş

Daha sonra karşımıza Şirket Kayıt ekranı gelecektir.

Bu ekranda Şirketimizin ünvanı, adresi telefonu gibi bilgileri girerek Kaydet diyebiliriz.

Stok Cari Fatura Programımız birden fazla şirketle çalışmaya olanak sağladığı için dilersek daha sonra Araçlar->Şirket menüsünden yeni şirketler de ekleyebiliriz.


Stok Cari Fatura Programı Kayıt

Stok Modülü EğitimiCari Modülü EğitimiFatura Modülü EğitimiFatura Dizayn Eğitimi