Download

Ücretsiz İndir

Hemen kullanmaya başlayın..

Buy

Online Satış

249 TL'den başlayan fiyatlarla..

İletişim

Bilgi almak istediğiniz konular için bize ulaşın.Live chat

Canlı Destek

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek sorularınıza anında cevap alın.

Sav Şirketim Ön Muhasebe Programı

Stok takibinden fatura kesimine, irsaliye kaydından teklif sipariş yönetimine, çek senet işlemlerinden personel hareketlerine, kasa banka ve müşterilerinizin durumlarına ait her türlü işlemi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Tam, Profesyonel, Standart paket seçenekleri ile sadece ihtiyacınız olan modülleri kullanın daha az ödeyin.

Devamı..


Stok Cari Fatura Programı ( Kasa Modülü Hediye )

Stok cari fatura programı ile stok takibi, müşteri yönetimi, fatura kesme, kasa takibi gibi işlemler artık çok kolay. Stoklarınızın takibini yapmakta zorlanıyor musunuz? Karmaşık hesap defterleri ile uğraşmaktan sıkıldınız mı? Faturalarınızı el ile mi düzenliyorsunuz? Bırakın bunların hepsini Sav Şirketim Stok Cari Fatura Programı sizin için yapsın. Kolay kullanım uygun fiyat avantajı ile zamandan kazanın, daha az ödeyin.

Devamı..


Stok Takip Programı

Stok takip programı ile stok miktarlarınızı, stok girişlerinizi, stok çıkışlarınızı kolayca takip edin. Gelişmiş raporlama seçenekleri ile işlemlerinizin ayrıntılı takibini yapın. Kolay kullanım uygun fiyat avantajı ile zamandan kazanın, daha az ödeyin.

Devamı..


Müşteri Takip Programı

Müşteri takip programı ile müşterilerinizin alacak, borç, tahsilat ve ödeme işlemlerinin takibini kolayca yapabilirsiniz.

Devamı..


Kasa Takip Programı

Kasa takip programı ile kasa giriş çıkışlarınızı, kasanızdaki miktarı, gelir ve giderlerinizi kolayca takip edin. Gelişmiş raporlama seçenekleri ile işlemlerinizin ayrıntılı takibini yapın.

Devamı..