Download

Ücretsiz İndir

Hemen kullanmaya başlayın..

Buy

Online Satış

249 TL'den başlayan fiyatlarla..

Ön Muhasebe Programı Paketlerini İnceleyin..

Modüller Tam Paket Profesyonel Standart
Fiyat 749 TL 599 TL 449 TL
Stok
Cari
Fatura
Kasa
Banka
İrsaliye
Sipariş
Teklif
Çek Senet
Personel
Ajanda
İndir


Sav Şirketim Ön Muhasebe Programı

Stok takibinden fatura kesimine, irsaliye kaydından teklif sipariş yönetimine, çek senet işlemlerinden personel hareketlerine, kasa banka ve müşterilerinizin durumlarına ait her türlü işlemi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Tam, Profesyonel, Standart paket seçenekleri ile sadece ihtiyacınız olan modülleri kullanın daha az ödeyin.ön Muhasebe Programı Nedir?

Ön Muhasebe Programı şirketinizin mali işlemlerini takip etmek için kullanılır. Bir Ön Muhasebe Programı ile işletmenizin nakit para, stok, müşteri, çek, senet, banka hesapları gibi temel unsurlarının kayıtlarını ve bunların hareketlerinin takibini kolayca yapabilirsiniz. Faturalarınızı elle düzenlemek yerine bilgisayardan kesmek istiyorsanız yine bir Ön Muhasebe Programı kullanmanız gerekecektir. Kullanacağınız Ön Muhasebe Programı hazırlayacağınız evraklar üzerinde gerekli yerlerin doldurulmasını otomatik olarak yapacak ve sizi yoğun bir iş yükünden kurtaracaktır. Stoğunuzdaki bir malın kaç adet kaldığını öğrenmek istediğinizde Ön Muhasebe Programınızı kullanarak saniyeler içinde bu bilgiye ulaşabileceksiniz. Yada bir müşterinizin borcunu alacağını, hangi tarihlerde hangi ürünleri aldığını görmek istediğinizde Ön Muhasebe Programı ile kolayca istediğiniz bilgileri görebileceksiniz.


Sav Şirketim Ön Muhasebe Kurulum VideosuStok Modülü EğitimiCari Modülü EğitimiFatura Modülü EğitimiFatura Dizayn Eğitimi